0912-0230-916
از بین بردن جوش صورت با طب سوزنی

از بین بردن جوش صورت با طب سوزنی

تاریخ انتشار: 1396-11-18 00:30:12
از بین بردن جوش صورت با طب سوزنی


درمان جوش صورت

می‌توان از طب سوزنی در درمان بیماری‌های پوستی استفاده کرد‎

 

درمان آکنه یا جوش جوانی یکی از کاربردهای طب سوزنی است و طول درمان این بیماری پوستی با توجه به شدت آن متفاوت است.

 

اسعدی متخصص طب سوزنی در خصوص درمان جوش‌های صورت با استفاده از طب سوزنی اظهار داشت: طبق اعلام سازمان جهانی بهداشت می‌توان از طب سوزنی در درمان بیماری‌های پوستی استفاده کرد.

 

یکی از کاربردهای طب سوزنی درمان بیماری آکنه یا جوش جوانی است. بسیاری از افراد که در صورت خود جوش صورت داشته‌اند با طب سوزنی درمان شده‌اند. 

 

جوش صورت معمولا با شدت‌های مختلف بروز می‌کند که طول درمان این بیماری با توجه به شدت آن متفاوت است. همچنین باید توجه داشت در زمان درمان جوش‌های صورت بیماران باید نکات و اصول تغذیه صحیح را رعایت کنند.

 

چد جلسه طب سوزنی برای درمان جوش صورت نیاز است 

معمولا جوش‌های صورت به‌صورت چرکی، غیرچرکی و التهابی بروز می‌کنند و یا اینکه در خانم‌ها با افزایش استرس و ناپرهیزی این وضعیت تشدید می شود که در این زمان نیاز است با بررسی‌های هورمونی و انجام برخی آزمایش‌ها علت دقیق بروز این عارضه‌ها بررسی شود.

 

معمولا برای درمان جوش‌های صورت دوره درمانی حدود 20 جلسه لازم بوده که اگر در اوایل بروز جوش بر روی صورت و قبل از فراگیر شدن آنها در سطح صورت درمان انجام شود، نتایج بهتری را شاهد خواهیم بود.

 

منبع : farsnews.com

 رازهای زیبایی

پیشگیری از چین و چروک پوست از بین بردن جای جوش این نوشیدنی،جوش صورت راازبین می برد! برخی مواد آرایشی باعث جوش می شوند جوش زدن پوست بعد از سن بلوغ درمان آکنه با راکوتان چیست؟
Submit to Facebook Submit to Google Plus Submit to Twitter


جدیدترین مطالب

صفحه اصلی
اخبار
قیمت ارز، سکه، و طلا
درج آگهی
ثبت تور
سالن های زیبایی
پاپ آپ