0912-0230-916
انواع ژست عروس و داماد

انواع ژست عروس و داماد

تاریخ انتشار: 1395-02-16 06:30:6
انواع ژست عروس و داماد

انواع ژست عروس و داماد

به اعتقاد بسیاری کارشناسان ، مراسم عروسی یکی از ۲ اتفاق بزرگ زندگی است و چه بسا تولد دوباره! مسلماً نگاه کردن به عکس های عروسی تان ، خاطرات این روز سرنوشت ساز را برایتان تداعی خواهد کرد.

یکی از مواردی که در عکس برداری و آتلیه مهم می باشد ، ژست عروس و داماد است. در این مطلب انواع ژست عروس و داماد را برایتان تشریح می کنیم.

۱) ژست عروسی خبری :

ژست عروسی خبری ، گونه ای از ژست عکاسی عروس و داماد است. در این نوع ژست ، مراسم عروسی روال عادی خود را طی می کند و در یک لحظه عکاس بطور غافلگیرانه عکس می گیرد. بنابراین خلاقیت عکاس در ژست عروسی خبری بسیار تاثیرگذار است.

انواع ژست عروس و داماد - خبری1

انواع ژست عروس و داماد - خبری2

انواع ژست عروس و داماد - خبری3

۲) ژست عروسی هنرهای زیبا :

ژست عروسی هنرهای زیبا به معنی ایجاد تصویری ماندگار و کاملاً هنری از عروس و داماد است. این نوع عکاسی شامل استفاده از زوایای هنری ، نورپردازی خلاقانه ، ترکیبات خاص و تکنیک های پیشرفته ویرایش تصویر (ماسک ، فیلتر و سایر تکنیک های پیشرفته فتوشاپ) است. در این نوع ژست عروسی ، عکاس بایستی در برخورد با اتفاقات بسیار دقیق بوده و توانایی پیش بینی لحظات را داشته باشد.

انواع ژست عروس و داماد - هنرهای زیبا1

انواع ژست عروس و داماد - هنرهای زیبا2

انواع ژست عروس و داماد - هنرهای زیبا3

۳) ژست عروسی فشن :

ژست عروسی فشن برای مقاصد تجاری (نمایش لباس و سایر انواع مد) استفاده می شود. این ژست عروسی در کلان شهرها و بالاخص تهران رواج دارد. از تکنیک های عکاسی در این حالت ، می توان به تنظیمات خاص دوربین ، حالت سبک فشن و پس زمینه دراماتیک اشاره کرد.

انواع ژست عروس و داماد - فشن1

انواع ژست عروس و داماد - فشن2

انواع ژست عروس و داماد - فشن3

۴) ژست عروسی سنتی :

ژست عروسی سنتی بیانگر حالت متداول عکاسی (در باغ و آتلیه) است. در این نوع ژست عروسی ، عکاس نقش تنظیم کننده و کارگردان را دارد و حالات مختلف قرارگیری عروس و داماد را شکل می دهد.

انواع ژست عروس و داماد - سنتی1

انواع ژست عروس و داماد - سنتی2

انواع ژست عروس و داماد - سنتی3

منبع : عروس ایرانی

مطالب محبوب و پربازدید:

لیست 50عکس در آلبوم عروسلیست 50عکس در آلبوم عروسژست خلاقانه برای عکس‌های خانوادگی(10)ژست خلاقانه برای عکس‌های…طراحی ناخن -اموزش قدم به قدمطراحی ناخن -اموزش قدم به قدمنکات طلایی انتخاب ریمل و سایه خوبنکات طلایی انتخاب ریمل و سایه خوباز بین بردن موهای زائد + ناحیه تناسلیاز بین بردن موهای زائد + ناحیه…مدل لباس عروس2015مدل لباس عروس2015آموزش گام به گام گریم(1)آموزش گام به گام گریم(1)آموزش تمیز کردن اصولی لوازم آرایشیآموزش تمیز کردن اصولی لوازم…آموزش استفاده از رژگونه برای عروس هاآموزش استفاده از رژگونه برای…
Submit to Facebook Submit to Google Plus Submit to Twitter


صفحه اصلی
اخبار
قیمت ارز، سکه، و طلا
درج آگهی
ثبت تور
سالن های زیبایی
پاپ آپ