0912-0230-916
کانتورینگ مو چیست؟

کانتورینگ مو چیست؟

تاریخ انتشار: 1395-01-25 00:30:12
کانتورینگ مو چیست؟

کانتورینگ مو چیست؟

کانتورینگ مو تکنیک انتخاب صحیح و دیقیق و به اندازه روشنی و تیرگی موها در اطراف صورت است. که مناطق خاصی از آن را هدف قرار داده تا زوایای صورت را بهبود ببخشد.

کانتورینگ مو چیست؟

انواع مرسوم تیپ های صورت و چهره:

بیضی(تخم مرغی شکل) دراز و کشیده گرد چهارگوش(مربع) قلبی شکل لوزی

امروز میکاپ آرتیست های برتر جهان با هنر و شیوه نوین سایه روشن (کانتورینگ) اشکالات صورت را پوشش داده و زیبایی محسوس و بیشتری را در کار خود ارائه می دهند!

نکته جالب اینکه این تکنیک جدیدا با نوین ترین متد روز دنیا بر روی مو هم به کار گرفته می شود که اکثر هنرمندان جهان هم از این روش رنگ مو برای جذابیت و زیبایی بیشتر خود استفاده می کنند…

کانتورینگ مو با استفاده دقیق و موشکافانه از انتخاب درست رنگ و خلاقیت و تجربه در ایجاد سایه روشن ها با در نظر گرفتن و شناخت درست رنگ و فرم صورت انجام می گیرد که خود نیاز به سال ها تجربه و هوش دارد.

What is hair contouring ? کانتورینگ مو چیست؟

موی بلند

کانتورینگ مو تکنیک انتخاب صحیح و دیقیق و به اندازه روشنی و تیرگی موها در اطراف صورت است. که مناطق خاصی از آن را هدف قرار داده تا زوایای صورت را بهبود ببخشد.

تون های تیره تر باعث ایجاد سایه می شوند، همینطور باعث کوتاه تر نشان دادن صورت ها و فرم های کشیده و لاغرتر به نظر آمدن صورت های تو پر و درشت تر می شود.

تون های روشن تر رنگ، با انعکاس و تاثیر بر نور باعث باز تر شدن و کشیده تر نشان دادن صورت ها می شوند.

این جایگذاری هوشمندانه رنگ ها و انتخاب درست تون ها، باعث خطای دید و نتیجه وضوح و برجسته تر شدن زیبایی صورت به همراه رنگ موی فرد می شود که جلوه ای به مراتب بهتر از تکنیک های قدیمی بروز می کند

اختصاصی: تهیه شده توسط مریم رئوف

مطالب محبوب و پربازدید:

جدیدترین رنگ موهای زنانه(سری4)جدیدترین رنگ موهای زنانه(سری4)از بین بردن موهای زائد + ناحیه تناسلیاز بین بردن موهای زائد + ناحیه…نکته های حساس در میکاپ عروسنکته های حساس در میکاپ عروسنکات طلایی انتخاب ریمل و سایه خوبنکات طلایی انتخاب ریمل و سایه خوبآموزش استفاده از رژگونه برای عروس هاآموزش استفاده از رژگونه برای…راز جذابیت انسان های دوست داشتنیراز جذابیت انسان های دوست داشتنیآموزش قدم به قدم رنگ موآموزش قدم به قدم رنگ موبرای پنهان كردن لكه ها و جوش‌ها هنگام آرایش چه کنیم ؟برای پنهان كردن لكه ها و جوش‌ها…ژست خلاقانه برای عکس‌های خانوادگی(10)ژست خلاقانه برای عکس‌های…
Submit to Facebook Submit to Google Plus Submit to Twitter


صفحه اصلی
اخبار
قیمت ارز، سکه، و طلا
درج آگهی
ثبت تور
سالن های زیبایی
پاپ آپ