0912-0230-916
7 توصیه برای داشتن رنگ مویی با ماندگاری زیاد

7 توصیه برای داشتن رنگ مویی با ماندگاری زیاد

تاریخ انتشار: 1394-11-24 04:00:4
7 توصیه برای داشتن رنگ مویی با ماندگاری زیاد

7 توصیه برای داشتن رنگ مویی با ماندگاری زیاد

7 توصیه برای داشتن رنگ مویی با ماندگاری زیاد

اکثر خانم ها موهای خود را یا در خانه رنگ می کنند و یا آرایشگر ماهر موها را رنگ می کند ،‌ اما بعد از یک مدت زمانی رنگ موها زیبایی و جلوه اولیه خود را ندارد .اگر می خواهید دوام رنگ موی خود را ثابت و طولانی نگه دارید ادامه مقاله را بخوانید.

نکته1:
برای حفظ رنگ موی خود و برای آنکه زیبا به نظر برسد ، باید هر 6 هفته موها را هایلایت و رنگ کنید ، اگر رنگ موی شما قرمز یا شرابی است باید این کار را هر 4 هفته انجام دهید ، زیرا رنگ قرمز به دلیل حساسیت که نسبت به شامپو دارد زودتر کم رنگ می شود.

نکته2:
از شامپوهای روشن کننده مو قبل از رنگ کردن مو استفاده کنید، اگر از سرم مو استفاده می کنید ، از شامپوی روشن کننده مو چند روز قبل از رنگ مو استفاده کنید ، از شامپوهای روشن کننده هرروز استفاده نکنید ، چون رنگ موی شما را کم رنگ تر می کند .  قبل از استفاده از شامپوی روشن کننده از سرم مو استفاده کنید باعث می شود وقتی که می خواهید مو را رنگ کنید نفوظ آسانتر خواهد شد.

نکته3:
24 ساعت قبل از رنگ کردن مو ، از شامپو استفاده نکنید هرچقدر مو چرب تر و کثیف باشد رنگ بهتر بر روی مو می نشیند.

نکته4:
اگر هرروز از شامپو روزانه استفاده کنید موهایتان زودتر کمرنگ می شود ، هر هفته 1-2 بار موها را شامپو کنید بقیه روزها از آب سرد استفاده کنید.

نکته5:
از آب داغ استفاده نکنید ، سعی کنید موی خود را با آب سرد یا ولرم آبکشی کنید .

نکته6:
از اسپری حالت دهنده مو استفاده نکنید زیرا رنگ مو را کدر و مات می کند، سعی کنید در مواقع ضروری که مو نیاز به حالت خاص دارد از آن استفاده کنید .

نکته7:
از موها در برابر آفتاب حفاظت کنید، اگر می خواهید برای مدت طولانی در معرض آفتاب قرار بگیرید از کلاه یا روسری استفاده کنید، و یا 1/2 فنجان آب را با 1 قاشق چایخوری کرم ضد آفتاب خوب مخلو کنید و بر روی موهای خود بزنید .

تهیه و ترجمه اختصاصی : مجله اینترنتی زندگی

مطالب محبوب و پربازدید:

نکات طلایی انتخاب ریمل و سایه خوبنکات طلایی انتخاب ریمل و سایه خوباز بین بردن موهای زائد + ناحیه تناسلیاز بین بردن موهای زائد + ناحیه…آموزش تمیز کردن اصولی لوازم آرایشیآموزش تمیز کردن اصولی لوازم…ضخیم نشان دادن موهای کم پشت و نازکضخیم نشان دادن موهای کم پشت و…نکته های حساس در میکاپ عروسنکته های حساس در میکاپ عروسبا تکنیک های زیر مانند هالیوودی ها آرایش کنیدبا تکنیک های زیر مانند هالیوودی…جدیدترین کت و شلوار دامادی(سری3)جدیدترین کت و شلوار دامادی(سری3)برای پنهان كردن لكه ها و جوش‌ها هنگام آرایش چه کنیم ؟برای پنهان كردن لكه ها و جوش‌ها…لیست 50عکس در آلبوم عروسلیست 50عکس در آلبوم عروس
Submit to Facebook Submit to Google Plus Submit to Twitter


صفحه اصلی
اخبار
قیمت ارز، سکه، و طلا
درج آگهی
ثبت تور
سالن های زیبایی
پاپ آپ