0912-0230-916
خانم بخشی مدرس شینیون و مولف شش کتاب تخصصی شینیون

خانم بخشی مدرس شینیون و مولف شش کتاب تخصصی شینیون

تاریخ انتشار: 1394-07-08

 

کتاب تخصصی آموزش شینیون

 

برای یادگیری هر مهارت و علمی باید مراحل و اصول یادگیری آن فن را پشت سر گذاشت.هر هنرجو در این مراحل نیاز به منبع های مختلف آموزشی مثل کتاب،جزوه،سی دی های آموزشی و بهره مندی از کلاس های آموزشی حضوری و غیر حضوری دارد.

متاسفانه در بعضی رشته ها فقدان منابع آموزشی هنرجویان را دچار سردرگمی می کند.یکی از این رشته ها ،رشته آرایش و پیرایش است که تعداد کتابها و منابع آموزشی در آن بسیار کم است و آموزشها در این رشته بیشتر به صورت تجربی و سینه به سینه منتقل می شود.

خانم بخشی با توجه به سابقه تدریسشان در رشته شینیون در سالهای اخیر سعی کردند کمبودهای و نقص های آموزشی این رشته را شناسایی کنند و در حد توان خود این کمبودها را بر طرف کنند.یکی از اقدامات مهم ایشان تالیف شش جلد کتاب تخصصی در رشته شینیون است تا هنرجویان با استفاده از این منابع بتوانند هنر و مهارت خود را در رشته شینیون بالا ببرند.

این شش کتاب عبارتند از:

1-کاربرد تخصصی ابزار در آرایش موی زنانه

2-کاربرد تخصصی پوش در آرایش موی زنانه(شینیون کلاسیک)

3-کاربرد تخصصی شینیون اسلامی در آرایش موی زنانه(شینیون محجبه)

4-کاربرد تخصصی براشینگ در آرایش موی زنانه

5-کاربرد تخصصی بافت در آرایش موی زنانه(شینیون بافت)

6-کاربرد تخصصی موی کمکی در آرایش موی زنانه(شینیون با موی کوتاه)

پرسش و پاسخ:

در این مدت ما و هنر جویان شاهد روشهای مختلف آموزشی شما بودیم  دلیل این همه تنوعی که شما در بستر های آموزشیتان ایجاد می کنید چیست؟

در تمام همایشهای آموزشی در شهر های مختلف، همیشه تعدادی از هنرجویانم بودند که اظهار ناراحتی از فاصله طولانی بین همایشها در شهرشان می کردند و فرصت کم بنده برای حضور در شهرهای مختلف و .... باعث شد من به فکر آموزش مجازی بیافتم که همه هنرجویان در هر کجای ایران عزیز هستند بتوانند جدیدترین آموزشها را ببینند و با بنده در ارتباط باشند که با همت گروه رژلب موفق به راه اندازی آکادمی آنلاین شینیون شدم.و پس از آن هم کم کم به چاپ کتابهایم پرداختم تا همکارانم بتوانند خیلی راحتتر از روشهای سنتی خودشان را بروز کنند.و از همه مهمتر امید دارم فرهنگ مطالعه و تحقیق در صنف آرایشگر بالا برود و همه همکاران عزیزم بتوانند خلاقیت های خود را بر پایه علمی و اصولی تحقق بخشند.

کتاب تخصصی آموزش شینیون نویسنده خانم بخشی

خانم بخشی در مورد اولین کتاب خودتون توضیحاتی بدهید؟

در کتاب کاربرد تخصصی ابزار در آرایش موی زنانه سعی کرده ام رشته آرایش مو را به صورتی بسیار جذاب،تصویری و قدم به قدم به علاقه مندان و هنرجویان این رشته آموزش بدهم.این مجموعه شامل 10 شینیون است که هر کدام از شینیون ها دارای تکنیک های کاملا منحصر به فرد می باشند و به صورت پایه ای و اصولی به همراه تصاویر در اختیار علاقه مندان قرار گرفته

تصاویر برخی مدل های شینیون آموزشی در این کتاب

 

آموزش شینیون آموزش شینیون

 

جهت ارتباط با خانم بخشی و تهیه کتاب با شماره 09357689988 تماس حاصل نمایید.

Submit to Facebook Submit to Google Plus Submit to Twitter


جدیدترین مطالب

صفحه اصلی
اخبار
قیمت ارز، سکه، و طلا
درج آگهی
ثبت تور
سالن های زیبایی
پاپ آپ