0912-0230-916
کفشهای زیبای عروس

کفشهای زیبای عروس

تاریخ انتشار: 1394-06-31
کفشهای زیبای عروس

ماندگار بیوتی: برند David تصمیم گرفته‌ است که کفش‌هایی مناسب عروس ‌‌خانم‌های فراری از پاشنه‌ بلند طراحی کند، تا این بانوان علاوه براینکه به خواسته‌شان می‌رسند  کفشی زیبا و راحت داشته‌ باشند.   

این کفش عروسکی از آن دسته محصولاتی‌ است که علاوه ‌بر روز عروسی، بعد از مراسم هم کاربرد بسیار دارد. این مدل زیبا در طرح کفش‌های باله و دقیقا به راحتی این نوع کفش‌ها است . استفاده از طرح قلاب‌دوزی  دراین مدل منحصربفرد جلوه آن را دوچندان می‌کند.

 

  با پوشیدن این کفش توری حس پرنسس‌های افسانه‌ای را تجربه کنید. از دیگر دلایل رویایی بودن این مدل می‌توان به ‌طرح باله‌ای آن اشاره کرد.
 

راحتی را با این صندل‌های پاشنه 3 سانتی زیبا تجربه کنید. بندی که از دور مچ تا روی پا (T-STRAPS) کشیده شده ‌است و همچنین تزیین آن با انواع سنگ و کریستال جلوه این محصول جذاب را بیشتر کرده است.
 

ما به شما قول می‌دهیم با دیدن این صندل جذاب و گیرا از نزدیک، آن را علاوه بر عروسی برای تمام مراسم‌های خاص خود برمی‌گزینید. این مدل جلوباز با پارچه براق و شکیل طراحی شده و با استفاده از کریستال‌های بسیار درخشان و شکوفه‌های  پرزرق و برق تزیین‌ شده‌است.

 

اگر طرح کفش قبلی را پسندیدید اما به دنبال زرق و برق کمتری هستید ما این مدل را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این صندل پاشنه 7 سانتی را می‌توانید بعداز مراسم عروسی  در میهمانی‌های تابستانی بپوشید و لذت ببرید.

Submit to Facebook Submit to Google Plus Submit to Twitter


صفحه اصلی
اخبار
قیمت ارز، سکه، و طلا
درج آگهی
ثبت تور
سالن های زیبایی
پاپ آپ