0912-0230-916
محبوبیت کفش‌‌های «شارلوت میلز»

محبوبیت کفش‌‌های «شارلوت میلز»

تاریخ انتشار: 1394-06-31

 ماندگار بیوتی: با «شارلوت میل» یکی از ماهرترین طراحان کفش مصاحبه‌ای انجام گرفته‌است. او در این مصاحبه دلیل محبوبیت محصولاتش را خلاقیت و انجام کار با علاقه می‌داند. درادامه همراه این مصاحبه به معرفی مجموعه جدیدی از کفش‌های اومی‌پردازیم.

شارلوت میل می‌گوید از زمانی که به‌ یاد دارم علاقه زیادی به کفش‌ها داشتم و به طراحی هیچ محصول دیگری غیراز کفش نمی‌توانم فکرکنم.

 او همچنین اضافه کرد، بسیارجالب است که وسیله‌ای را طراحی کنید که شخصی علاقه زیادی به آن دارد یا می‌خواهد این محصول را در یکی از خاص‌ترین روز‌های زندگی‌اش بپوشد. استفاده از این محصولات باعث جذابیت دو چندان می‌شود زمانی که این وسیله نشان‌دهنده شخصیت و حالات روحی او نیز باشد.
فکر می‌کنم که واضح است من از قلب برای طراحی محصولات منحصربفرد و شیک الهام گرفته‌ام. از آنجایی که من علاقه زیادی به آرت دکو(هنر تزیینی) و آرت نووُ(هنرنو) دارم قلب را به‌عنوان مشخصه‌ای از این سری کارهایم انتخاب کردم و با ایجاد تغییراتی، سبک وینتیج و مدرن را در این عنصر ترکیب کردم (که علاوه‌ براین‌که من به آن علاقه دارم، مورد پسند مردم نیز باشد) تا این محصولات محبوب را طراحی کنم.

اگر شما به دنبال کفشی راحت اما مد روز و بامزه برای جشن عروسی‌تان هستید، ما این کفش را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این طرح که زیره آن به راحتی کفش‌های باله است و روی آن قلبی زیبا قراردارد در رنگ‌های مختلف تولیدشده‌است.

 

شارلوت ادمه داد:« Andrea» مدل موردعلاقه من است. این محصول زیبا با پاشنه کلفت طرحی از آرت دکو است.

 

برای عروس ‌خانم‌هایی که می‌خواهند خاص و متفاوت باشند مدل Alexis صورتی رنگ و رنگ آبی مدل  Ana گزینه شگفت‌انگیزی خواهد بود، بعلاوه این که مانند دیگر کفش‌های این کمپانی بارها و بارها می‌تونید ازآن استفاده کنید.

 

صندل مخصوصا مدلی که بند دور مچ پا دارد، نقش بسیارمهمی در این مجموعه دارد. این محصولات مناسب عروس‌خانم‌هایی است که به فشن علاقه دارند و از طرفی نمی‌خواهند کسی متوجه علاقه‌شان به فشن شود.

 

کفش‌های« T-bar» (کفش‌هایی که بند دور مچ پا از قسمت روی پا آمده و به روی کفش به شکل Tمتصل شده‌است) در اولین مجموعه کفش بسیار پرفروش بوده است. مدل‌های جدید این نوع محصول (Betty Blondie and ) کمی زرق و برق بیشتری دارد.


محصولات ما صادراتی هستند به همین دلیل بسیار دیده ‌شده که عروس‌ خانم‌های زیادی کفش‌های کمپانی ما را به‌عنوان کفش عروسی خود انتخاب کرده‌اند. اگر شما کفش پاشنه بلند دوست ندارید به این معنا نیست که نمی‌توانید کفش شیک و مجلل بپوشید. مدل Blossom and Blondie از آن دسته کفش‌هایی است که می‌توانید آن را در عروسی یا میهمانی‌های خاص دیگر استفاده کنید.

 

این کفش‌های رنگی افسانه‌ای نشان دهنده این است که حتما نباید برای مراسم عروسی‌تان سنتی باشید و کفش و لباس سفید یک‌دست به تن کنید. شما می‌توانید با این انتخاب کمی متفاوت باشید و شخصیت خاص خود را نشان دهید.

Submit to Facebook Submit to Google Plus Submit to Twitter


جدیدترین مطالب

صفحه اصلی
اخبار
قیمت ارز، سکه، و طلا
درج آگهی
ثبت تور
سالن های زیبایی
پاپ آپ